محل تبلیغات شما
کدام پارچه مبل بهتر است؟

 کدام پارچه مبل بهتر است؟
مبل جزو یکی از مهم ترین و تاثیرگذارترین اثاث هر خانه ای به شمار می رود. انتخاب درست یک مبل، متناسب با 

کدام پارچه مبل بهتر است؟

۱.چقدر میخواهید هزینه کنید؟

تعیین بودجه برای مبلغی که می خواهید جهت خرید یک مبل هزینه کنید، شاید بهترین گزینه برای شروع باشد. تعداد زیادی از مبل های پرزرق و برق ارزان قیمت وجود دارد که می توانید برخی از آنها را در پارچه های بسیار لوکس تهیه کنید. اما توجه داشته باشید برای پاسخ به سوال کدام پارچه مبل بهتر است، با در نظر گرفتن پارچه مبل ارزان قیمت تر، ممکن است انتخاب رنگ شما به تعداد انگشت شماری محدود شود. درحالی که اگر بودجه خود را کمی بیشتر کنید و مبل شما به سفارش شما ساخته شود می توانید از میان صدها نوع پارچه و رنگ مختلف شروع به انتخاب کنید. سعی کنید برای انتخاب پارچه های مبل خود بودجه بیشتری در نظر بگیرید.

کدام پارچه مبل بهتر است؟

۲.مبل شما چقدر فرسوده خواهد شد؟

در پاسخی دیگر به سوال کدام پارچه مبل بهتر است، یک روش دیگری که تا حدی به شما در انتخاب یک پارچه مبل مناسب می تواند کمک کند این است که مبل شما قرار است در کجا قرار گیرد؟ در یک مکان شلوغ؟ در یک مکان بدون رفت و آمد؟ در فضای بیرون؟ در یک مکانی که رفت وآمد کم است؟
این ها سوال هایی هستند که شما باید از خودتان بپرسید. زیرا ممکن است شما دست به خریدن پارچه ای بزنید که برای مکان های شلوغ اصلا گزینه مناسبی نباشد. به عنوان مثال انتخاب 

کدام پارچه مبل بهتر است؟

۳. برای خانه هایی با کودک و حیوان، کدام پارچه مبل بهتر است ؟

کودک و حیوان،این دو گزینه جزو مهم ترین گزینه هایی است که نه تنها برای انتخاب پارچه مبل، بلکه برای باقی لوازم خانه همیشه باید در نظر داشته باشید. انتخاب یک پارچه مناسب برای مبل هایی که قرار است بچه ها و حیوانات خانگی بر روی آن بنشینند، باید پارچه قابل شست و شو باشد. مطمئنا می دانید در هر خانه ای که یک کودک باشد تا چه حد لوازم خانه در معرض شکستن یا کثیف شدن می باشند. همچنین اگر حیوانات خانگی پر از مو و پشمی دارید باید نکاتی را در نظر داشته باشید. برای مثال اگر فرد مبتلا به آلرژی هستید و نسبت به موهای ریخته شده حیوانات آلرژی دارید، نباید از پارچه های کرکی و مخملی پشمی استفاده کنید. الیاف طبیعی جای مناسبی برای رطوبت و گرد و غبار ها و آلودگی و موهای حیوانات خانگی به شمار می رود. بنابراین اگر حساسیت یا آلرژی دارید، ترکیبات صاف و مصنوعی می تواند انتخاب بهتری برای شما باشد، برای مثال انتخاب پارچه های چرم برای مبل هایی در این مکان ها جزو مناسب ترین انتخاب ها است.

۴.کدام رنگ برای پارچه مبل مناسب است؟

آیا می خواهید پارچه مبل شما برجسته باشد یا ساده؟ یا رنگی که می خواهید برای پارچه در نظر بگیرید چگونه است؟ اگر می دانستید رنگ و طرح پارچه مبل چه تفاوت چشمگیری را می تواند در دکوراسیون یک مکان ایجاد کند، شاید انتخاب رنگ برایتان در پاسخ به سوال کدام پارچه مبل بهتر است ، کمی جدی تر شود. رنگ های روشن معمولا کثیفی ها را زودتر نشان می دهد، اگر یک لیوان نوشابه روی مبلی با پارچه رنگ روشن ریخته شود، مطمئنا بیشتر از مبل هایی با پارچه های تیره خود را نشان می دهد. بنابراین اگر بچه و حیوان خانگی دارید، انتخاب پارچه روشن نمی تواند گزینه خوبی برای شما باشد. البته اگر دکوراسیون شما به گونه ای است که باید رنگ های روشن را انتخاب کنید، باید اطمینان حاصل کنید که پارچه انتخاب شده قابلیت شست و شو داشته باشد. مبل هایی با رنگ تیره شاید یک ابهت نامحسوس را به دکوراسیون خانه بدهند. گاهی اوقات برخی کثیفی ها را نیز محو و پنهان می کنند. بهتر است که رنگ هایی را انتخاب کنید که متناسب با دیگر اثاث خانه و دکوراسیون داخلی منزل شما باشد. اینگونه جلوه بهتری به دکوراسیون خانه خود می بخشید.

کدام پارچه مبل بهتر است؟

۵.چگونه یک پارچه لوکس را انتخاب کنم؟

انتخاب پارچه مبل شاید برای برخی سخت باشد، اما با رعایت نکاتی این کار می تواند حتی برای شما لذت بخش باشد. قبل از اینکه به خرید پارچه بروید باید از قبل تحقیق کنید. درمورد نوع پارچه ها، دوام و عمر آنها، قابل شست و شو بودن یا نبودن آنها را بررسی کنید. پس از اینکه تحقیق کردید به مکان های فروش پارچه که اعتبار بیشتری دارند بروید. هنگامی که یک پارچه را پسندیدید بهتر است که آن را به خوبی بررسی کنید. عرض آن را ارزیابی کنید، سپس با دست کیفیت و جنس پارچه را بررسی کنید تا متوجه شوید کدام پارچه مبل بهتر است. رنگ آن را چند باره ارزیابی کنید.شاید پارچه در فروشگاه بخاطر نورپردازی هایی که صورت گرفته است به درستی مشخص نشود. اگر پارچه هنگام لمس کیفیت خوبی داشت و حس خوبی به شما داد مطمئنا شما در حال خرید یک پارچه لوکس برای مبل خود هستید.

۶.هنگام انتخاب پارچه مبل مناسب، شکل مبل را در نظر داشته باشید

مطمئنا باید بدانید برای شکل های مختلف هر مبل از پارچه های مخصوص و مرتبطی استفاده می کنند. مثلا اگر شما دنبال یک 

۷.پیش از خرید تست کنید

پس از پاسخ به سوال کدام پارچه مبل بهتر است و انتخاب یک پارچه مبل مناسب ،قبل از اینکه اقدام به خرید نمایید، آن را حتما تست کنید. اگر تمام جوانب را سنجیدید و یک پارچه مبل را انتخاب کردید، حالا بهتر است که با دست آن را تست کنید. کششی بودن پارچه، زمخت یا نرم بودن آن، اصل یا فیک بودن آن را تست کنید تا از پارچه خود به طور کامل مطمئن شوید.


چوبکده ایرانیان

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی